Relationship Manager IMM

  • Full time
  • Oradea

Cerințe

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Experiență anterioară în vânzarea de produse sau servicii  financiare destinate IMM-urilor;
  • Cunoștințe privind analiza financiară si intelegerea principiilor financiare ale activitatii unei companii.
  • Orientare spre rezultat;
  • Abilitatea de a îmbina lucrul în echipă cu atingerea obiectivelor individuale;
  • Organizat, responsabil, și confortabil în a urma procedurile de lucru.
  • Persuasiv, stabil emotional, integru, adaptabil.

Responsabilități

  • Promovezi produsele și serviciile financiar bancare destinate IMM-urilor;
  • Analizezi piața, identifici clienții în scopul promovării către aceștia a serviciilor și produselor bancare: linii de credit, credite de investitii, depozite, conventii salariale;
  • Gestionezi portofoliul de clienti existenți, oferi consultanță permanentă acestora și îi sprijini în realizarea operațiunilor, dezvoltand  relații pe termen lung;
  • Acorzi  suport clienților în procesul de vânzare și post-vânzare;
  • Participi activ la realizarea target-ului de vânzări și la atingerea obiectivelor calitative.

Compania

Una din cele mai moderne si agile banci, gata sa iti ofere:

  • Cursuri si experiențe de învățare pentru dezvoltarea  competențelor tale de comunicare, vânzare și negociere;
  • Salariu de baza corelat cu experiența ta și salariu variabil corelat cu performanța;
  • Colegi veseli și ambițioși, gata oricând să te ajute.

Acest job a expirat.