Cerințe

  • Experienta in utilizarea de ERP-uri sau soft-uri de contabilitate,
  • Experienta in utilizarea Microfost Office, cu predilectie Excel,
  • Limba Italiana si/ sau Engleza scris si vorbit,
  • Gandire logica,
  • Vedere de ansamblu asupra companiei si proceselor acesteia,
  • Focus pe rezultat.

Responsabilități

  • Introduce facturi in ERP – ulutilizat de  companie,
  • Se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte cerute de manager,
  • Se ocupă de corespondenţa managerului şi redactează  răspunsuri la aceasta,
  • Stabileşte agenda de întâlniri a managerului pe baza programului acestuia,
  • Concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte,
  • Primeşte înregistrează, scanează documente contabile şi le distribuie conform procedurilor interne,
  • Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces.

Compania

Firma de distributie bauturi racoritoare, ofera:

  • Sistem de lucru bine pus la punct si usor de asimilat,
  • Ambianta de lucru placuta, intr-un sediu situat in zona centrala a Oradiei,
  • Salariu cel putin la nivelul pietei,
  • Bonusuri periodice.

Acest job a expirat.